Squash Player

AKCE NA SQUASHI

►►►►►►

Squashcentrum Strahov je pro Vás otevřeno od roku 1993, kdy byly uvedeny do provozu první kurty v Praze se standartními rozměry. Na konci devadesátých let byly kurty přesunuty do tribuny Spartakiádního stadionu při ulici Vaníčkova. Ve dvou provozovnách si můžete zahrát na celkem osmi kurtech značky Fiberesin nebo ASB, ohřát se v sauně či soláriu, nebo zajít na uvolňující masáž.

Naše centrum se zaměřuje na rekreační, výkonnostní i závodní sport. Díky tomu jsme jedničkou v Praze ve výchově talentů a i mezi prvními v celé ČR.

Nejlepším a nejúspěšnějším strahovským hráčem se stal bezesporu Jan Koukal, který v roce 2016 dosáhl na sedmnáctý titul mistra ČR (poprvé vyhrál v roce 1999 a titul se mu nepodařilo získat pouze v roce 2009). S týmem SC Strahov získal 9 x mistrovský titul v soutěži družstev. Dále je Jan Koukal vicemistr Evropy 2005, vítěz 29 turnajů PSA, mistr ČR v mužské čtyřhře 2005, akademický mistr ČR 2005 a semifinalista z mistrovství Evropy v roce 2006.

Když na svém sportovním vrcholu Jan Koukal v roce 2005 ze Strahova odešel, začali se na Strahově vychovávat další reprezentanti, Lukáš Jelínek, Ondřej Ertl, Jarda Čech, kteří v roce 2009 tvořili základ reprezentačního týmu na ME družstev a až do současnosti tvoří základ českého závodního squashe.

Strahovské squashcentrum spojuje v současnosti jak týmová tak i individuální utkání, hráče i trenéry a prostřednictvím akcí i profesionální hráče s rekreačními.

TURNAJE

►►►►►►

Squashclub Strahov je aktivním promotérem turnajů národní série - oficiálních turnajů ČASQ. V průběhu roku se na kurtech vystřídají nejlepší hráči Česka, jak mladí, turnaj Memoriál Miloše Pokorného, tak ti starší – kategorie muži a ženy.

Aktuální rozpis turnajů najdete na stránkách ČASQ.

Kromě turnajů ČASQ pořádáme turnaje série Pilsner Urquell, kterých se mohou účastnit jak výkonnostní hráči, tak amatéři a turnaje PSA

 
Squash Player

KEMPY

►►►►►►

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

 

It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

 
Squash Player
SQUASH CLUB STRAHOV
MENU

Vaníčkova 2b

Praha 6, Česká republika, 160 17

mapa ZDE

+420 233 109 301

Jak se k nám dostanete:

  • Východní tribuna stadionu Strahov

(vchod do centra je napravo od Brány borců)

  • ​MHD zastávka Bus 143 a 149:

Koleje Strahov nebo Stadion Strahov

(vchod do centra je napravo od Brány borců)

  • ​Parkování je u nás ZDARMA a míst je dost.

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
OTEVÍRACÍ DOBA

SQUASH

PO-ČT 7-22 |  7-21 | SO 8-21 | NE 8-22

SAUNA

PO, ÚT, ČT, NE 13-22 | ST 7-22 |  13-21 | SO ZAVŘENO

Nadace Pražské děti
Dráčkova jazyková školka Strahov

Na provoz tohoto sportoviště

přispívá hl. město Praha

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook
  • Twitter Clean

© Veronika Maříková 2021