O SQUASH CLUBU STRAHOV

►►►►►►

Squashclub Strahov je jedním z nejstarších klubů squashe České republice. Na Strahově, v původních prostorách „Korkárny – malé tělocvičny“ působí od roku 1993, kdy byly uvedeny do provozu první squashové kurty v Praze se standartními rozměry. V polovině devadesátých let byly kurty přesunuty do dnešních prostor, východní tribuny Velkého Strahovského stadionu (Spartakiádního stadionu) při ulici Vaníčkova.

​UČÍME, TRÉNUJEME, VYCHOVÁVÁME

Squashclub Strahov se zaměřuje na závodní, výkonnostní i rekreační sport. Naším cílem je výchova dětí a mládeže, podpora talentů a profesionálně vedený trénink závodních i výkonnostních hráčů squashe. Díky tomu jsme jedničkou v Praze ve výchově talentů a i mezi prvními v celé České republice. U nás jsou vítáni i rekreační hráči. Těm můžeme nabídnout kontakt s profesionály, hráči PSA a WISPA tour.

​ODCHOVANCI

Nejlepším a nejúspěšnějším strahovským hráčem se stal bezesporu Jan Koukal, který dosáhl až na osmnáct titulů mistra ČR (poprvé vyhrál v roce 1999). S týmem SC Strahov získal 9 x mistrovský titul v soutěži družstev. Dále je Jan Koukal vicemistr Evropy 2005, vítěz 29 turnajů PSA, mistr ČR v mužské čtyřhře 2005, akademický mistr ČR 2005 a semifinalista z mistrovství Evropy v roce 2006. Když na svém sportovním vrcholu Jan Koukal v roce 2005 ze Strahova odešel, začali se na Strahově vychovávat další reprezentanti, Lukáš Jelínek, Ondřej Ertl, Jarda Čech, kteří v roce 2009 tvořili základ reprezentačního týmu na ME družstev. Nejlepším Strahovským hráče současnosti je David Zeman, který v lednu 2020 figuroval na 4. místě národního žebříčku mužů.

Squashclub Strahov je tou správnou volbou pro každého hráče, který chce hranici své výkonnosti posunout výše….a to bez ohledu na věk, nebo aktuální herní výkonnost.

 
►► ZAHÁJENÍ ČINNOSTI V ROCE 1993
►► NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KLUB V ČESKÉ REPUBLICE, 19 TITULŮ MISTR ČR
►► SQUASHOVÁ ŠKOLA DĚTÍ A MLÁDEŽE DOSAHUJÍCÍ SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ
►► REKREAČNÍ, VÝKONNOSTNÍ A ZÁVODNÍ SQUASH
►► PROFI AKADEMIE S ÚČASTÍ ZAHRANIČNÍCH HRÁČŮ VEDENÁ MISTREM 
           SVĚTA GREGEM GAULTIEREM
►► REKREAČNÍ, VÝKONNOSTNÍ A ZÁVODNÍ SQUASH
►► 6 KURTŮ ZNAČKY FIBERSIN
►► 25 MONITOROVANÝCH PARKOVACÍCH MÍST 5-15 M OD VCHODU
►► SPORTOVNÍ OBCHOD - RAKETY, OBLEČENÍ, SQUASHOVÁ OBUV
►► SAUNA CROSSFIT STRAHOV, JÓGA S MONIKOU REBCOVOU, MASÁŽE

►►►►►►

SQUASHOVÉ RAKETY A OBUV
U NÁS SI PŘI HŘE MŮŽETE DOPŘÁT NÁPOJE, JAKO JSOU

►►►►►►

GATORADE, ROCKSTAR ENERGY, NUTREND – IONTOVÝ NÁPOJ, ISO TONIC,…
U NÁS LEVNĚJI NEŽ NA INTERNETU