top of page

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ 2022

Od 27. do 29.5.2022 se v brněnském centru Viktoria uskutečnilo odložené mistrovství ČR juniorů. Náš klub vyrazilo reprezentovat 5 dětí. Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii B11 - Nolan Gaultier, Přemysl Prokop a Matěj Šádek (na poslední chvíli ještě pro nemoc odpadl Pavel Dolejš) a po jedné zástupkyni v kategorii G11 - Barbora Vavříková a v kategorii G13 - Natálie Tománková. Nutno podotknout, že všichni naši hráči a hráčky se účastnili mistrovství republiky poprvé. Rozhodně ale svými výkony nezklamali a pódiové umístění nám uteklo jen o kousek. Přéma bojoval srdnatě, ale po semifinálové prohře s pozdějším vítězem kategorie B11 Maxem Pelikánem podlehl i Tadeáši Kvěchovi v boji o bronzovou medaili. Obsadil tak báječné 4. místo. 6. místem ho následoval Matěj Šádek a 11. místem Nolan Gaultier. Bára se ve své kategorii připravila o lepší umístění pětisetovou prohrou v prvním kole s Romanou Diwockovou (9:11, 9:11, 11:8, 11:9, 9:11) a skončila tak na 6. místě. Natka obsadila ve velmi silně obsazené kategorii G13 12. pozici. Všem zmíněným patří velké poděkovaní za houževnaté výkony, vzorné chování a výbornou reprezentaci klubu!

Za skvělé fotky děkujeme Ireně Vanišové! Kompletní fotogalerie můžete shlédnout zde.

79 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Uzavření Squashclubu 2.12.2023 - Pražský rallysprint

Z důvodu konání každoroční akce Pražský rallysprint (letos připadá na sobotu 2.12.2023) bude Squashclub v tomto termínu uzavřen. Příjezd k nám je kvůli uzávěrám nemožný a i pěšky je cesta komplikovaná

Comments


bottom of page