top of page

ZNOVUOTEVŘENÍ SPORTOVIŠTĚ OD 11.5.2020

Od 25.5. lze využívat šatny a sprchy. Stále prosíme o dodržování základních hygienických návyků včetně pravidelné desinfekce rukou při příchodu do centra a při ukončení sportovní aktivity.

Dle platné legislativy pro Vás můžeme znovuotevřít Squashclub Strahov od 11.5.2020. Děkujeme, že jste s námi vydrželi osmitýdenní uzavření a doufáme, že nám v budoucnu zachováte přízeň. Všechny povrchy byly v průběhu uzavření důkladně desinfikovány a po otevření bude desinfekce probíhat každý den.

Prosíme Vás o dodržování zvýšené hygieny. Po vstupu do Squashclubu si prosím důkladně desinfikujte ruce. Nádoba s desinfekcí bude umístěna na bývalé recepci hned za vstupními dveřmi. Další desinfekce bude umístěna na toaletách a na spodní recepci mezi kurty. Bohužel stále ještě nebude možné využívat šatny a sprchy. Skrz šatny bude možné procházet pouze na toaletu. Choďte prosím proto již ve sportovním oblečení a před kurtem se pouze přezujte.

Hrát se může bez roušek. Posezení v prostoru mezi kurty, na které jste byli zvyklí, bude prozatím odstraněno. Žádáme všechny návštěvníky, aby do Squashclubu Strahov vcházeli pouze za účelem sportu a zdržovali se v prostorách sportoviště pouze po nezbytně dlouhou dobu.

Děkujeme Vám za dodržování těchto opatření. Pomáháte nám udržovat bezpečnější sportovní prostředí.16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

L'Etape Czech Republic by Tour de France

Z důvodu konání cyklistického závodu jehož start a cíl bude na Strahově v ul. Vaníčkova, bude Squashclub v sobotu 15.6.2024 otevřen až od 15. hod. Příjezd autem nebude možný až ke Squashclubu, ale bud

Comments


bottom of page