ZNOVUOTEVŘENÍ SPORTOVIŠTĚ OD 11.5.2020

Od 25.5. lze využívat šatny a sprchy. Stále prosíme o dodržování základních hygienických návyků včetně pravidelné desinfekce rukou při příchodu do centra a při ukončení sportovní aktivity.

Dle platné legislativy pro Vás můžeme znovuotevřít Squashclub Strahov od 11.5.2020. Děkujeme, že jste s námi vydrželi osmitýdenní uzavření a doufáme, že nám v budoucnu zachováte přízeň. Všechny povrchy byly v průběhu uzavření důkladně desinfikovány a po otevření bude desinfekce probíhat každý den.

Prosíme Vás o dodržování zvýšené hygieny. Po vstupu do Squashclubu si prosím důkladně desinfikujte ruce. Nádoba s desinfekcí bude umístěna na bývalé recepci hned za vstupními dveřmi. Další desinfekce bude umístěna na toaletách a na spodní recepci mezi kurty. Bohužel stále ještě nebude možné využívat šatny a sprchy. Skrz šatny bude možné procházet pouze na toaletu. Choďte prosím proto již ve sportovním oblečení a před kurtem se pouze přezujte.

Hrát se může bez roušek. Posezení v prostoru mezi kurty, na které jste byli zvyklí, bude prozatím odstraněno. Žádáme všechny návštěvníky, aby do Squashclubu Strahov vcházeli pouze za účelem sportu a zdržovali se v prostorách sportoviště pouze po nezbytně dlouhou dobu.

Děkujeme Vám za dodržování těchto opatření. Pomáháte nám udržovat bezpečnější sportovní prostředí.15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V červenci a srpnu bude upravena otevírací doba následovně: pátek 1.7. 7 - 16 hod sobota 2.7. zavřeno neděle 3.7. zavřeno od pondělí 4.7. do neděle 10.7. 8 - 20 hod od pondělí 11.7. dále bude otevřeno